Skocz do zawartości

MOJA KATANA 800 EPP


atku

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeżeli chodzi o to gdzie się zapisał program, to zależy jaką masz przeglądarkę, w firefox'ie pobiera do moje dokumenty/ pobierane,w IE się wybiera folder gdzie ma zapisać. A co do instalacji, to dosyć długo się instaluje, z godzinę, może dwie, nie wiem bo zostawiłem kompa jak się instalowało. Jutro spróbuję zapisać to w pdf'ie jeśli da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam plany w PDF poszły do kolegi Cezarego K

Obloty wstrzymane STOP

drogi na lotnisko brak STOP

Wjazd grozi utopieniem KONIEC :evil: :x :evil:

Goniec na rowerku szuka innego dojazdu

Ostatnie loty udowadniają, że wstępny środek ciężkości jest zbyt z przodu i cofanie go daje coraz ciekawsze efekty.

Latanie jest fajne model jest bardzo czuły na lotki.

PS. Polecam gorąco ostrza i wyroby Firmy OLFA to jest technika cięcia bezstresowego. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany faktycznie w PDF-ie otrzymałem. Dzięki

Tymczasem dopieszczam Funtanę Mini i za chwil kilka zaprezentuję w temacie obok przed oblotem bo po.... może nie być co pokazywać :wink:

Mam już doświadczenie z Tofikiem wykonanym z EPP i potwierdza się,że jest to materiał do bezstresowego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Ja walę gdzie się da klej polimerowy i nie widzę większych wad. Miejscami z cienką tkaniną stosuję go jako kompozyt i to wystarcza. Czasami podpieram się UHU-porem a w przypadku dużych powierzchni i na wypełnienia stosuję Soudal. Szybko nie jest ale trzyma. Stare powiedzenie mówi, że "klej najlepiej trzyma tam gdzie go ni ma" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.