Skocz do zawartości

Opal kyanite...


ZonekCC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka dni temu z kolegą kupiliśmy sobie micro śmigłowczyki Opal Kyanite, i mam takie pytanie do was koledzy odnośnie diody ogonowej a mianowicie podczas lotu u kolegi świeci się jednostajnie a u mnie mryga, powiedzcie mi od czego to zależy?

 

I jeszcze jedno pytanie odnośnie transmitera podczas ładowania jak jednostajnie pali się czerwona dioda to rozumiem że ładowanie odbywa się w jak najlepszym porządku a jeśli natomiast dioda czerwona mryga to co to oznacza? Oczywiście drążek gazu skierowany jest do dołu.

 

Dzięki za wszelkie info.

Pzddr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dioda na ogonie mruga do kilku sekund po włączeniu. Tak jak w duzym heli żyrko musi załapać pozycje i zaczyna świecic jednostajnie tak samo i tuaj. Jak po włączeniu bedziesz kręcił helikiem na wszystkie strony to nie przestanie mrugać , jak dasz mu chwilkę na załapanie to zacznie świecić jednostajnie i w górę ! Co do czerwonej diody przy ładowaniu. Podczas ładowania świeci się jednostajnie, jak się naładuje włącza się zielona dioda. Gdy czerwona zaczyna mrugać- znaczy to, że baterie w nadajniku padły i trzeba je wymienić ;) Ot i cała filozofia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kilka dni temu z kolegą kupiliśmy sobie micro śmigłowczyki Opal Kyanite, i mam takie pytanie do was koledzy odnośnie diody ogonowej a mianowicie podczas lotu u kolegi świeci się jednostajnie a u mnie mryga, powiedzcie mi od czego to zależy?

 

Z tego co zauważyłem, to różne wersje produkcyjne Opali (serie) miały zmienione zachowanie LED ogonowego podczas lotu - starsze świecą stale, w nowszych dioda miga. Ot po prostu zachowanie bliższe naturze prawdziwych świateł pozycyjnych ;). Oprócz tego mają także szereg mniejszych czy nieco większych zmian konstrukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.