From_heaven Posted May 22, 2010 Posted May 22, 2010 Dzisiaj z okazji 100 lecia pierwszego pokazu lotniczego w Krakowie na terenie Muzeum będzie mały pokaz modeli. Niestety nie miałem wcześniej dostępu do komputera i nie dałem znać, ale gdyby ktoś był chętny wpaść ze swoim modelem i również pokazać, to zapraszamy. Pokaz zaczyna się o 12.00
From_heaven Posted May 22, 2010 Author Posted May 22, 2010 Latanie i praktyka to nie wszystko. Ważna też teoria i dzielenie się swoim doświadczeniem. Baryła został dzisiaj zaproszony na gościnne wykłady do krakowskiego Muzeum Lotnictwa. Słuchaczami byli studenci Wojskowej Akademii Technicznej, a wykład był o niebezpieczeństwach czyhających w powietrzu. Po wykładzie Baryła przetestował też kilka urządzeń i samolotów.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.