Skocz do zawartości

Cos mi ostatnio odbija :)))


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jak juz w temacie napisalem cos mi zabardzo odbija :D

Wczoraj przy sprzataniu pokoju znalazlem w szufladzie OS maxa 10 rzucilem wszystko zadanie, sprzatanie, i poszlem go odpalac :lol:

Nastepnie teraz przegladajac stronki rozne mam coraz wiecej planow jaki model zrobic nastepnie (plany6 to ja juz mam na 6 miesiecy :D ). Miedzy innymi tak model jak bede w przyszlosci mial kase i miejsce to sobie sprawie http://www.compositescalemodels.com/gallery/csmgallery2-large.jpg

 

Lecz cos niestety nie mam planow jak tu sie uczyc zeby w przyslosci zdobyc jakas lepsz prace na dobre modele. Musze sie stanowczo wziac do nauki a nie siedziec caly czas przy modelach.

Chcialbym miec jakis zawod zwiazany z lotnictwem lub architektura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa nowych lotnisk jak najbardziej na miejscu! Bardzo mało tego u nas. :)

A tak na marginesie... w Poznaniu jest np: liceum o profilu lotniczym, no i wiara z tamtąd uczy się latać na szybolach :) . Nawet nie próbowałem tam się rekrutowac... (poziom, poziom!)

A również w poznaniu bądź w okolicy jest chyba gimnazjum od tego roku związane z lotnictwem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.