Skocz do zawartości

Powitanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników i sympatyków forum.

 

Mam na imię Paweł, mieszkam w Warszawie. Od dziecka fascynowały mnie modele latające ale w praktyce złożyłem tylko Jaskółkę. Ostatnio jeżdżąc rowerem zauważyłem kolegów pilotujących swoje maszyny na Polach Wilanowskich. Przypomniały się dawne marzenia i stwierdziłem, że pora je zacząć realizować. Zacząłem przeglądać forum aby dowiedzieć się, od czego powinien zacząć początkujący modelarz (a w zasadzie pilot - modelarz, bo wiem, że raczej będę korzystał ze sprzętu RTR/ARF niż składał od podstaw). Poznałem też FPV i wydaje mi się, że może mnie wciągnąć :D Na pierwszy model wybrałem Easy Stara (Multiplex), natomiast co do aparatury mam kilka typów (zakładam, że będzie 2,4 GHz, obsługa samolotów, szybowców i heli, cena max 800 zł):

 

-Spektrum DX6i

-Futaba FF-6 (T6EXP)

-Hitec - Eclipse 7

-Sanwa RDS8000

 

Będę przeglądał forum, aby zdobyć wskazówki, które pomogą wybrać sprzęt, ale może ktoś od razu odpisze mi, podając swoją opinię.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.