Skocz do zawartości

Arrow 3D - Black Horse


Rekomendowane odpowiedzi

a może jednak edge 540 z tmpro?

Nie ma jak to konstruktywna i bogata merytorycznie odpowiedź... :x

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam ten model na modelarni... ale w pudełku - czeka od roku na swoją kolej. Nie wiem kiedy się doczeka :wink:

 

Tutaj masz link do Rcgroups:

 

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=502969&page=2

 

Ja sam kupowałem bez wywiadu środowiskowego, więc dużo nie powiem... Jedynie przeczytałem (już po kupnie) opinie na jednym ze sklepów internetowych. Było w niej, że trzeba przy sterze kierunku poprawić naciągnięcie folii i coś o tym, że nie jest to model do ostrego latania 3D...

 

Pierwsze mogę zdementowa, u mnie w pudełku wszystko ok, a co do drugiego... to powiem tak - mi na pewno wystarczą jego możliwości - na WAG się nie wybieram, a jak będę już super latał 3D i zachce mi się hardcora, to zainwestuje w duży model.

 

Tak więc, bardzo chętnie przeczytam Twoją relację o Arrow'ie :wink:

 

P.S: Jeżeli to ma by pierwszy akrobat, to ja bym jeszcze przyjrzał się ParkMaster'owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki model. Latalem nim w sumie jakies 15-20 razy. Seryjny model ma mala wade gdyz przy mocniejszej akrobacji raz zlamal mi sie caly statecznik poziomy w miejscu mocowania. Na szczescie udalo model wyladowal w glebokiej trawie idealnie plasko wiec sie zupelnie nic nie uszkodzilo. Zdjalem cala folie, wsadzilem od gory i dolu listweki weglowe (idealnie ukryte w konstrukcji) i od tamtej pory mimo maksymalnych szalenstw nic sie nie dzieje. Tak samo lotki pojedynczo wysunely sie z mocowan zawiasow ale i tym razem udalo mi sie wyladowac ze zwisajacymi lotkami :) Wszystko jest juz poprawione.

 

Silnik w nim jest taki, ze wystarcza na zawis ale nic wiecej. Pionowo idzie bardzo powoli. Za to w powietrzu w normalnym locie to prawdziwy szatan. Pakiety 2200 mAh. Beczki kreci powoli ale za to ambitne figury robi w ulamku sekundy, np. moja ulubiona to predkosc 60%, 10m nad ziemia aby bylo ciekawiej :) i nagle dajesz oba drazki po ukosie w lewo do przodu. Czyli idzie pelen gaz + kierunek lewo + wysokosc dol + lotki w lewo = mega odlotowa akrobacja prawie bez utraty wysokosci. Mozna praktycznie nim caly czas tak leciec raz za razem. Bardzo dobrze to znosi. Beda na duzej wysokosci mozna wylaczyc silnik, wypuscic klapy i dlugo nim szybowac. Silnik bierze w zaleznosci od smigla 28-30 A. Wazy po tych wzmocnieniach 1 kg. Latalem nim tylko na Pałacowej wiec osoby stamtąd moga cos o nim powiedziec. Zapomnial bym powiedziec, ze po wypuszczeniu klap ma on prawie zerowa predkosc ladowania. A jak sie laduje pod wiatr to mozna nim siadac jak helikopterem. To jego duza zaleta. Super jezdzi nim tez sie po ziemi. Dzieki duzemu sterowi kierunku robi obrot 360 stopni w sekunde lub mniej :) Ponizej zdjecia:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Obecnie mial jedno ladowanie z lekkim puknieciem w noge oraz drugie z delikatnym puknieciem w drzewo. Uszkodzenia sa tak minimalne, ze po oklejeniu tasma dalej krecil wszystkie figury wiec nie wplynelo to na wytrzymalosc. Juz tego nie naprawialem gdyz zmieniam model na Funtane 125. Jesli ktos jest estetą to wystarczy, ze poskleja balse i naklei kawalek czerwonej folii. Model od pocztku byl robiony tak aby jak najlepiej wygladal dlatego tez ma nawet serwa i kable pomalowane na zolto aby nie bylo ich widac poprzez folie. Do tego jest dodana figurka pilota oraz weglowe podwozie z owiewkami na koła. Aby bylo mozna szybko wymieniac pakiet ma zrobiona szybko otwierajacą sie klapke (ostatnie zdjecie).

 

Model zawiera:

- silnik o ciagu 1kg z hakiem

- 5 serw (najmocniejsze i najszybsze na ster kierunku)

- pakiety 2200 mAh

- regulator 30A

- weglowe wzmocnienia na stateczniku poziomym

- figurka pilota

- weglowe podwozie z owiewkami na koła

- pro-saver + smiglo

 

Na PW prosze pisac jesli chce go ktos kupic z tym wszystkim. Cena super okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.