Skocz do zawartości

Cześć!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Lotnictwem interesuję się odkąd pamiętam, ale zawsze raczej teoretycznie i komputerowo. Z modelarstwem mialem duzo wspolnego w czasach nasto-letnich, glownie z plastikami, choc przez poltora roku bawilem sie w modelarstwo lotnicze w sekcji modelarstwa lotniczego Palacu Mlodziezy. Zbudowalem wtedy wlasnorecznie Jaskolke (latala az sie kurzylo), a wczesniej cos z centralnie lamanym platem (nie pamietam jak sie nazywalo). Potem bawilem sie troche uwieziowkami spalinowymi, ale jakos obracanie cegla dookola nie bylo jakies bardzo rewelacyjne.

 

RCaki zawsze mnie krecily, a teraz stwierdzilem, ze raz kozie smierc, jak teraz nie sprobuje to zawsze bede zalowal. Do niektorych zabawek trzeba dorosnac ;) Chce zaczac od Pipera Super Cuba albo od ASW-28, model chce zakupic jakos na dniach. Milo wspominam czasy dlubania w balsie, ale niestety nie mam teraz zupelnie czasu ani miejsca w mieszkaniu na rozkladanie dechy i budowania konstrukcji od zera, wiec zamierzam zaopatrzyc sie w zestaw RTF.

 

Troche bawilem sie tez spaliniakami ladowymi (mam jeszcze w domu Landmaxxa 2 super eight), ale niestety klasa rally cross nie za bardzo jest gdzie w Warszawie jezdzic, a jezdzenie pod domem po ulicy szybko sie nudzi. Poza tym jakos latanie zawsze mnie bardziej ciagnelo niz jezdzenie w kwestii modeli.

 

EDIT: Dodam jeszcze, ze do "wejscia" w lotnictwo RC wlasnie teraz sklonily mnie filmy FPV-owe i w tym kierunku chcialbym to rozwinac. Bo patrzenie na model jak lata stojac na ziemi troche mi przypomina lizanie cukierka przez szybke ;)

 

To tyle,

Pozdrawiam,

Marcin Kalinowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.