Jump to content

qpa

Administrator
 • Content Count

  3,294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

qpa last won the day on March 22

qpa had the most liked content!

Community Reputation

207 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin/Wrocław
 • Imię
  Kuba

Contact Methods

 • GG
  4919229

Recent Profile Visitors

2,000 profile views
 1. qpa

  Koronawirus

  https://www.money.pl/gospodarka/szczepionka-na-gruzlice-w-walce-z-koronawirusem-rozpoczynaja-sie-testy-6494437489281153a.html
 2. Szczerze to będzie to około 2-3 kg różnicy - sprzęgło rozrusznika, rozrusznik i akumulator life. Wczoraj umyłem kartery, teraz będzie szlifowanie, gładzenie i na końcu drugie mycie i malowanie, wał pojechał na przekucie korby. Jak kogoś interesuje mogę zrobić kilka fotek silnika.
 3. Ja to uprawiam bardzo amatorskie enduro, na motocross za cienki jestem albo za gruby raczej " W garażu walczę z ze swoją Yamaha TTR600 - wrzucam silnik z rozrusznikiem, ale przez tego korona-wirusa wszystko mi się mega obsunie niestety, ale przynajmniej sobie posprzątam mój cały "warsztat".
 4. Dopóki można uprawiać sport to coś tam śmigam.
 5. qpa

  Koronawirus

  Jaki jest czas wydruku? Ciekawe ile osób mamy na forum gotowych do produkcji takich przyłbic. Pisał do mnie @wojcio69 z pomysłem zrzutki na produkcję maseczek, ale jeżeli było by kilku chętnych może lepiej uruchomić produkcję takich przyłbic. W Lublinie nie miałbym problemu z dojściem do kilku szpitali i ogarnięcia czy gdzie i ile takich przyłbic było by potrzebnych - znam kilku lekarzy.
 6. qpa

  Koronawirus

  @maxiiii powiedz mi jaki jest jednostkowy koszt przyłbicy? Filament + plexa + prąd?
 7. qpa

  Koronawirus

  BTW jak u Was z pracą? Działacie dalej czy Wasze branże już leżą?
 8. qpa

  Koronawirus

  Jakieś ploty chodzą że jutro władza będzie skracała nam łańcuch ... ciekawe czy się potwierdzi w dobie setek bzdur.
 9. qpa

  Koronawirus

  Moje PO bardzo miło wspominam ale to tylko dzięki prowadzącemu pół człowieka pól komandosa, oddaliśmy ogrom strzałów z wiatrówki w szkolnej strzelnicy oraz dziesiątki z KBKS i 9 mm na prawdziwej strzelnicy, a każdy na koniec roku miał skończony kurs pierwszej pomocy z czerwonego krzyża. Coś we mnie po tym zostało bo KKPP odnawiam już 4 raz a umiejętności niestety musiałem wykorzystywać w praktyce.
 10. qpa

  Koronawirus

  Trochę na oderwanie od rzeczywistości:
 11. qpa

  Koronawirus

  Panowie pozmiatałem ten polityczny syf + chamskie odzywki pod dywan. upraszam o powściągliwość w uprzykrzaniu sobie życia nawzajem, już bez tego mamy wystarczająco dużo na głowie. A jak ktoś nie umie czasem ugryźć się w język (palce) to zaprzestać czytania jak Wam to za bardzo ciśnienie podnosi, zdrowie jest ważniejsze.
 12. qpa

  Koronawirus

  Jarek chodzi o zdrowy rozsądek, chciałbym żeby polityki na forum nie było wcale, tutaj każda informacja ma podtekst ale to nie oznacza że możemy temat polityki ciągnąć bo to prowadzi tylko do eskalacji problemu. Jest tu nas dużo i każdy jest inny dlatego wiadomo że taka dyskusja nam na 100% nie wyjdzie a wojenki można prowadzić na przysłowiowym już forum onetu Banda inżynierów, złotych rączek, pasjonatów lotnictwa nie powinna taplać się w politycznym gównie na forum ogólnodostępnym. Nie wszystko co można powiedzieć w gronie swoich znajomych można napisać tutaj, warto o tym pamiętać.
 13. qpa

  Koronawirus

  Napisałem to zbyt ogólnie, tutaj nie oddzielisz tematu polityki bo to co się dzieje jest z nią nierozerwalnie związane, mimo to przez 26 stron tematu udało się trzymać jako taki fason a chwilkę po moim poście szambo się rozlało. Jak ktoś ma ochotę pogadać o dupie Maryni to proszę zakładać klub o wszystkim i droga wolna. Jeszcze raz proszę w na forum ogólnym odpuścić takie przepychanki polityczne, religijnie itp
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.