Jump to content

qpa

Administrator
 • Content Count

  3,319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

qpa last won the day on May 19

qpa had the most liked content!

Community Reputation

213 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin/Wrocław
 • Imię
  Kuba

Contact Methods

 • GG
  4919229

Recent Profile Visitors

2,222 profile views
 1. daan

  jeszcze raz, cześć(: nie mogę dodać nic nowego do kategorii moje modele. Temat został przeniesiony do archiwum. Można coś z tym zrobić? Z góry dziękuję.

  1. qpa

   qpa

    

    

   powinno działać do maks 24h 

    

   jak coś zapraszam na PW

 2. daan

  cześć(: nie mogę dodać nic nowego do kategorii moje modele. Temat został przeniesiony do archiwum. Można coś z tym zrobić? Z góry dziękuję.

 3. To jest efektowny lot Antka: Forum modelarskie to najgorsze miejsce na pojawianie się tego gówna zwanego polityką nawet w hp, jest tego pełno w całym internecie i świecie, dajcie przynajmniej tu odpocząć, jeżeli chcecie gadać to PW albo wymieńcie się numerami telefonów.
 4. Idealny sprzęt na powrót
 5. Mały postęp z placu boju, stary silnik wyszarpany i częściowo rozebrany, wał jeszcze się robi, myślę że w przyszłym tygodniu trochę ruszę z tematem.
 6. Czarek do zebrania ekipy i dyskusji możecie użyć kawałka forum - https://pfmrc.eu/clubs/ imo bardzo sprawne narzędzie.
 7. Hey Powiem Wam że nie wiem, możesz zrobić zrzut ekranu komunikatu jaki wyskakuje?
 8. Również dziękuje za wykonanie testu, obstawiałem że różnica będzie większa.
 9. qpa

  Koronawirus

  Panowie do brzegu! tutaj mamy wojnę z wirusem nie z polityką.
 10. qpa

  Koronawirus

  https://www.money.pl/gospodarka/szczepionka-na-gruzlice-w-walce-z-koronawirusem-rozpoczynaja-sie-testy-6494437489281153a.html
 11. Szczerze to będzie to około 2-3 kg różnicy - sprzęgło rozrusznika, rozrusznik i akumulator life. Wczoraj umyłem kartery, teraz będzie szlifowanie, gładzenie i na końcu drugie mycie i malowanie, wał pojechał na przekucie korby. Jak kogoś interesuje mogę zrobić kilka fotek silnika.
 12. Ja to uprawiam bardzo amatorskie enduro, na motocross za cienki jestem albo za gruby raczej " W garażu walczę z ze swoją Yamaha TTR600 - wrzucam silnik z rozrusznikiem, ale przez tego korona-wirusa wszystko mi się mega obsunie niestety, ale przynajmniej sobie posprzątam mój cały "warsztat".
 13. Dopóki można uprawiać sport to coś tam śmigam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.