Jump to content

Granacik

Modelarz
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Granacik last won the day on May 2 2020

Granacik had the most liked content!

Community Reputation

139 Excellent

About Granacik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Imię
  Błażej

Recent Profile Visitors

1,162 profile views
 1. No właśnie o tym aucie myślałem. A jak dobry to Twój kolega? Bo miałbym do niego kilka pytań.
 2. Chcecie mieć 200% mocy? Trzeba dodać drugi silnik. Ja już robię pierwsze przymiarki. Wygląda obiecująco. Wyciąć dziurę w podłodze, pospawać, poskręcać i będzie małe Tsunami.
 3. Jacku, jeszcze trzeba sprawdzić do kogo należy obecnie marka Proxxon. Obawiam się, że może nie być już rdzennie niemiecka jak Grundig, Blaupunkt, Graupner i cała masa innych. Jak należy do tej samej grupy co Minleaf to sprawa jasna. Sprawa druga to Banggood raczej podróbek nie sprzedaje. Ta podlinkowana przeze mnie piła wygląda za dobrze. Towar na Ali to inna sprawa. Z innej beczki, popatrz na inżynierię znaczkową na przykładzie koncernów motoryzacyjnych i sprzedaży na różnych rynkach.
 4. Przesadzacie Panowie z tym posądzaniem naszych braci znad Huang He o plagiaty i podróbki. A gdzie Proxxon teraz produkuje wszystko? Nie w Chinach? A co gdyby się okazało, że obie piły produkuje jedna firma? I ma prawo sprzedawać pod różnymi markami na różnych rynkach?
 5. a to widzieliście? https://www.banggood.com/Minleaf-ML-MS1-220V-480W-Mini-Portable-Table-Saw-Multifunctional-Handmade-Woodworking-Bench-Saws-Cutting-Tool-p-1692626.html?rmmds=flashdeals&cur_warehouse=PL
 6. Fajny patent. Wpada na moją listę zakupową.
 7. Ło matko! A co na to Greta? 😜
 8. Mimo usilnych działań mój nigdy nie odpalił. Nawet nie piardnął. Czerwony. Kupiony w CSH na Marchlewskiego.
 9. ładowarki przyszły po 9 dniach. Są super. Teraz żałuję, że kupiłem tylko dwie za te pieniądze. Małe, sprytne. Aż trochę szkoda, że będą służyć w zasadzie tylko do ładowanie e-bike'ów ale za taką kwotę nie da się nic znaleźć z takimi parametrami. Dla mnie bomba, kto nie kupił ten trąba.
 10. Taki tam filmik jak się fajfokloki bawią w weekendy. Jarek M, nie oglądaj, to nie na Twoje nerwy. Same gruzy i szroty. Byłem na wielu takich imprezach. Mógłbym w tym kraju żyć.
 11. Dla właścicieli Opli to szpachla w rolce. Wiem bo sam używam.
 12. Przy swapowaniu w tej chwili to największy problem to spasowanie mechaniczne. Sprawę zasilania i zarządzania silnikiem załatwia byle jaki ecu-master za kilka stów i dwie-trzy wizyty na hamowni. Mało kto zdrowy teraz babrał by się z pasowaniem fabrycznego ecu. Polecam kanał chłopaków z Badobssesionmotorsport https://www.youtube.com/c/BadObsessionMotorsport/videos i ich Project Binky. To jest dopiero szalony swap!
 13. Jacku, czego nie rozumiesz? Wątek motoryzacyjny a nie dla ginekologów. :P
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.