Skocz do zawartości

Witam


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich.

 

Pierwszą styczność z modelarstwem RC miałem jak to pierwszy raz bawiłem się zdalnie sterowanym samochodzikiem, pamiętam jeszcze jak to ganiałem kota po całym domu ;D Trochę później zacząłem interesować się plastikami aż do dzisiaj. Gdy się uzbierało trochę latek i byłem już trochę starszy przyszedł czas na papierówkę. Jeszcze gdy byłem mały składałem jakieś wytwory z tego co było w domu pod ręką ale nie będę mówił co mi z tego powychodziło i jak to rodzice musieli pozabezpieczać wszystkie gniazdka w domu przede mną. :twisted: Na poważnie modelarstwem RC zacząłem interesować się 8 lat temu, kiedy to zbudowałem mój pierwszy motoszybowiec. Później tylko było modelarstwo szkutnicze i samochodowe. Ostatnio miałem niestety sporą przerwę z uwagi na brak czasu. Jednak modelarstwo jest jak nieuleczalna choroba która ciągle powraca. Tydzień temu odkurzyłem szybowiec który czeka na swój kolejny lot.

 

Pozdrawiam Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.