Skocz do zawartości

Problem z silnikiem BMW e36 2.0 benz


ksionc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników takich autek (wierze że tacy na naszym forum są): jak wyczyścić odmę w tym silniku? Gdzie się ona znajduje? Niedawno wymieniałem uszczelkę pod deklem (tym nad zaworami) bo trochę ciekła, robił to fachowy mechanik i przez jakiś czas było dobrze po czym zaczęło znowu się sączyć. Dodatkowo samochód lubi sobie przekopcić i czasem jak jest rozgrzany silnik to faluje na obrotach (najczęściej jak na światłach stoję), raz mi się zdarzyło że przejeżdżałem przez ruchliwą drogę i na środku osłabł (mało brakowało a bym już nigdy nic nie napisał). Nie wiem co robić. Mechanik który wymieniał uszczelkę powiedział że trzeba odmę przeczyścić. Ale on nigdy czasu nie ma (dobry mechanik-dużo klientów), poza tym koleś jest drogi. Wolałbym to zrobić sam. Pomóżcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stary numer z odmami , Wykrec pokrywe , wymyj czym sie da, tam pelno oleju i spalonych badziewii . Czesto przyczyna wywalania oleju jest niedrożna odma. Mozna poznac tez po tym ze jak podczas pracy odkrecisz korek wlewowy to poleci troche oparow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.