Skocz do zawartości

Z pdfa na plik Corela


czhomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w jaki sposób mogę przerobić plany z pdf na plany z rozszerzeniem Corela??

Mariusz od czterech dni wałkujesz temat, nim go założyłeś wystosowałeś to pytanie do mnie na PM, odpowiedziałem Ci że "nie da się", a swoją drogą plany te są proste jak "........................" - tu każdy może wpisać co chce. Znając podstawy corela plany takie można rozrysować w max dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nie da jak się da :), sam sie już bawiłem w temacie przerabiania pdf'a do dxf'a i po wielu poszukiwaniach znalazłem program "pdf2cad", który to przerabia pdf'a na format dxf, po przeróbce możemy z plikiem robić co chcemy tzn skalować itp :) Po przeróbce lany się nam trochę powiększają ale zmniejszenie skali to najmniejszy problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zapytam z innej beczki :D

Po co u licha przy planach tak prostych jak budowa cepa kozystac z lasera? Zakladam ze nie stoi Ci w pokoju miedzy lozkiem a biurkiem ploter laserowy :lol: A skoro tak to czy nie lepiej i szybciej zamiast bawic sie i tracic czas po prostu wydrukowac plany i wyciac recznie?

No chyba ze zakladasz masowa produkcje, ale to juz trzebaby podyskutowac o prawach autorskich itp, itd.........:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.