Skocz do zawartości

Jakie zasilanie (jaki pakiet) Hitec do poduszkowca


zetmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W modelu poduszkowca zastosowałem zdalne elektroniczne przełączniki JetiModel SP05, do uruchamiania rozruszników silników spalinowych i mam takie dziwne objawy tzn jak szybko ruszam serwomechanizmami (przy wyłączonych silnikach spalinowych) to czasami te wyłączniki samoczynnie się włączają. Moje podejrzenie jest takie że mam niestabilne napięcie zasilające te wyłączniki i dlatego one szaleją czasem. ( w instrukcji wyczytałem że muszą mieć 4,8V napięcia sterującego)

 

Aparatura to Hitec optic 6 +odbiornik Hitec HPD-07RH, 3x serwo Hitec 325HB oraz 1x Tower Pro MG 995(na długim 1m przedłużaczu) zasilane to wszystko jest z pakietu Hiteca 600mAh NiCd oraz przez regulator Jetimodel JES012 z akumulatora żelowego 12V 4,5Ah. Czy takie zasilanie jest poprawne(wystarczające aby te wyłączniki działały stabilnie?)

Jeżeli nie to jak poprawnie rozwiązać zasilanie tego układu?

 

Czy po prostu te przełączniki są takie lipne?

 

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.