Skocz do zawartości

Regulator Tower Pro programowanie


skymen13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z regulatorem Tower Pro nie umiem go dobrze zaprogramować

Dołączona grafika

kiedy włączam silnik wszystko ok daje gaz prawie na maksa i nagle wyłancza się daje manetke na dół i znowu powoli rozpędzam prawie na maksa i wyłancza się. Drugi problem nie wiem jak wyłaczyć hamulec.Jeśli ktoś ma podobny i wie jak to naprawić to bardzo proszę o odpowiedz :P

PS zapomniałem nie wiem jeszcze czy mam dobrze ustawiony na baterie li-po

dołanczam jeszcze zdjecie instrukcji :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się z moim problemem tutaj, bo też mam problem z zaprogramowaniem regulatora TP Mag 8 - 18A. Wersja regulatora - H.

Robię wszystko według instrukcji (już po polsku, bo myślałem, że coś źle przetłumaczyłem i nie wychodzi), ale nie mogę wejść nawet w tryb programowania.

Akumulator jest naładowany maksymalnie, włączam nadajnik, ustawiam gaz na max ( nadajnik E-sky 4 ch), podłączam napięcie do regulatora, słychać dzwonek i później tylko beep-beep-beep-beep-beep-beep - szybkie bibczenie. Po wyłączeniu nadajnika bibczeć przestaje i zaraz zaczyna, tylko wolniej.

Serwa działają.

Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym podejściem do tego regulatora też tak miałem.Za nic nie dało sie wejść w programowanie.Ustawiłem rewers na gazie aparatury i pomogło.Co dziwne teraz mogę programować bez rewesu.Przeanalizuj jeszcze raz dokładnie instrukcję-czy zachowujesz kolejność działania-chodzi tu o kolejność włączania aparatury i załączania zasilania, silnik masz podłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - silnik jest podłączony, próbowałem już przestawiać rewers w aparaturze i póki co nic to nie daje. Kolejność też zachowuję prawidłową.

 

EDIT: Pobawiłem się jeszcze rewersem, i udało mi się zaprogramować w końcu silnik. Teraz jednak kolejny problem - silnik kręci się nie w tą stronę co trzeba. Dodaję gazu a aparaturze i silnik pcha zamiast ciągnąć. Patrząc od przodu, kręci się zgodnie ze wskazówkami zegara. Wszystko jest podłączone raczej jak należy, kolory wszystkich przewodów się zgadzają, rewers jest ustawiony - na lewym drążku mam na dole min gaz, a na górze max. W czym znowu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem początkującym modelarzem , przez nieuwagę spaliłem regulator do cesny 182 art-tech 4 kanałowej z silnikiem bezszczotkowym ( silnik 2408 - 1400 KV , bateria LiPol ). Zamówiłem 2 regulatory - 25A i 30A z ABC-RC. Czy one są zaprogramowane fabrycznie , czy trzeba je programować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.