BOBAS Posted June 8, 2010 Posted June 8, 2010 zapraszamy do Leszna na zawody zaliczase do Pucharu Polski w klasie F4B które to odbędą się na terenie CSS na betonce przy tajwanie, nocelg w baraku, wyżywienie we własnym zakresie, atrakcje możliwość wypadu na basen - AKWAWIT relacja z imprezy niebawem
BOBAS Posted June 13, 2010 Author Posted June 13, 2010 zawody, zawody i po zawodach 8) troszkę statystyk: 11 - startujących 3 - sędziów 3 - juniorów 2 - kolejki lotów 2 - dni latania 1 - kobieta (sekretariat) nowe twarze :mrgreen: atmosfera i rywalizacja bezcenne :faja: w sobotę jedna kolejka lotów, druga odwołana z powodu deszczu, w niedzielę trzecia troszkę wiało ale polecieliśmy, a tu parę fotek: podziękowania dla wszystkich ;D
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.