Skocz do zawartości

Tłumaczenie PDF-a


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mama pewien problem, dostałem pracę dodatkową na PO aby zdobyć lepszą ocenę :P Mam przetłumaczyć plik PDF na język angielski. Plik ma stron 24, i teraz pojawia się pytanie, jak to przerzucić przez translator?? Nie musi być poprawne gramatycznie, chodzi mi tylko o wrzucenie pliku w translator, wyciągniecie go w takiej samej formie jak był tylko po angielsku.

Dodaję link http://hostuje.net/file.php?id=fc885db30cff5f5caf4c56965f465368 do pliku. Mam nadzieję, ze znajdzie sie ktoś bardziej kumaty w tych sprawach ode mnie.

 

Z gry dziękuje Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co ci dokładnie chodzi.... Co do samego przetłumaczenia, żaden translator nie zrobi ci tego idealnie. Oczywiście przetłumaczy... ale nie będzie to wyglądać poprawnie.

 

Najpierw przerzuć PDF do Word`a (wystarczy konwerter) a później wrzuć to w jakiś dobry translator np Translatica. Wyjdzie Ci z grubsza przetłumaczony tekst nad którym i tak będziesz musiał popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj dokument po polsku, i na jego podstawie zrób taki sam z takim samym układem po angielsku. Same schematy blokowe to będzie tak z 5 stron maszynopisu.

Praca dodatkowa z PO a ty chciałbyś to załatwić dwoma klikami i Ctrl+C, Ctrl+V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.