Jump to content

Tłumaczenie PDF-a


Kwasiu

Recommended Posts

Witam.

Mama pewien problem, dostałem pracę dodatkową na PO aby zdobyć lepszą ocenę :P Mam przetłumaczyć plik PDF na język angielski. Plik ma stron 24, i teraz pojawia się pytanie, jak to przerzucić przez translator?? Nie musi być poprawne gramatycznie, chodzi mi tylko o wrzucenie pliku w translator, wyciągniecie go w takiej samej formie jak był tylko po angielsku.

Dodaję link http://hostuje.net/file.php?id=fc885db30cff5f5caf4c56965f465368 do pliku. Mam nadzieję, ze znajdzie sie ktoś bardziej kumaty w tych sprawach ode mnie.

 

Z gry dziękuje Daniel

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem o co ci dokładnie chodzi.... Co do samego przetłumaczenia, żaden translator nie zrobi ci tego idealnie. Oczywiście przetłumaczy... ale nie będzie to wyglądać poprawnie.

 

Najpierw przerzuć PDF do Word`a (wystarczy konwerter) a później wrzuć to w jakiś dobry translator np Translatica. Wyjdzie Ci z grubsza przetłumaczony tekst nad którym i tak będziesz musiał popracować.

Link to comment
Share on other sites

Wydrukuj dokument po polsku, i na jego podstawie zrób taki sam z takim samym układem po angielsku. Same schematy blokowe to będzie tak z 5 stron maszynopisu.

Praca dodatkowa z PO a ty chciałbyś to załatwić dwoma klikami i Ctrl+C, Ctrl+V ?

Link to comment
Share on other sites

A jeżeli nadal upierasz się przy konwertowaniu na DOC to kiedyś miałem taki program, który przerzucał też grafiki... ale zabij mnie ale nie pamiętam nazwy.

"Fine Reader" na ten przykład ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.