Skocz do zawartości

Latające skrzydełko mixer delta


przemomokry

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki motylasty

To jest chyba najłatwiejsze rozwiązanie.

Teraz mam nowy problem

jak wyważyć latające skrzydełko?

Wystrugałem swoje ze styropianu i przymocowałem lotki na stałe, zamontowałem silnik i pakiet ale skrzydełko zamiast się wznosić albo delikatnie opadać robiło beczki.

A może to przez płaski spód:?:

Nie mam poecia co zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt poległ :cry:

Jednak spód nie może być całkowicie płaski.

Wycholowałem delikatnie skrzydełko, a ono obruciło się na drugą stronę i tragedia gotowa prosto w najbliższego kreta dobrze, że nie wsadziłem tam elektroniki bo to by była całkowita klęska.

Ale cóż czas tworzyć następne może się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt poległ :cry:

Jednak spód nie może być całkowicie płaski.

Wycholowałem delikatnie skrzydełko, a ono obruciło się na drugą stronę i tragedia gotowa prosto w najbliższego kreta dobrze, że nie wsadziłem tam elektroniki bo to by była całkowita klęska.

Ale cóż czas tworzyć następne może się uda :)

 

teraz to zgłupiałem z twoimi opisami:(

 

 

to samo skrzydełko bez RC wyżuciłeś i chciałeś mieć wolnolota ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym stylu wyżuciłem samo bez rc ale nie wysoko na jakieś 5 m. testowałem tylko czy to wogóle poleci z takim profilem.

znalazłem środek ciężkości i puszczalem z ręki ale coś nie wychodziło obruciłem tym płaskim do góry i nawet lekko szybował. Pomyślałem czy przy większej prędkości też poleci wyżuciłem a on jak cegła w dół i kret. jednak trzeba lekko wyprofilować obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na uwadze żadnego konkretnego profilu.

Poprostu pierwszy raz robiłem własny model który miał latać (jak do tej pory sklejałem modele samolotów z małego modelarza) i mi nie wyszło.

A że rc jest konieczne żeby poszybował chociaż kawałek to nie wiedziałem miałem lotki przyczepione na stałe i myślałem że da rade.

Pierwsza porażka za mną teraz może być tylko lepiej :D

A teraz pytanko mam regulator ale reguje tylko od najniższego położenia drążka do połowy czyli neutrum i czy jak to się nazywa i tam są maksymalne obroty. jest to regulator o który się pytałem wcześniej czy warto kupić. jest możliwośc zaprogramować żeby max był przy człkowitym wychyleniu drążka w górę a nie na środku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.