FERFI Posted June 13, 2010 Posted June 13, 2010 Witam Problem dotyczy pakietu 3s 11.1v 1500mah z zestawu Cessna 480 pelikan. Otóż, pakiet cały czas działał aż do dnia wczorajszego. Po próbie naładowania go, okazało się, że ładowarka (oryginalna z zestawu) nie chce go ładować. Po zmierzeniu każdej celi miernikiem okazało się, że napięcie wygląda tak: 0, 3.49, 6.1~... Jak to możliwe, że pakiet padł sam z siebie? Czy da się go jakoś odratować nie przerabiając go na 2s? Dodam tylko, że mam jedynie ładowarkę oryginalną z zestawu, która nie ma możliwości innych jak podłączenie pakietu...
stasw328 Posted June 13, 2010 Posted June 13, 2010 napięcie wygląda tak: 0, 3.49, 6.1~...Cela miała 6,1V? Moja ładowarka ładuje max do 4,2/cele
Eryk Posted June 13, 2010 Posted June 13, 2010 napięcie wygląda tak: 0, 3.49, 6.1~...Cela miała 6,1V? Moja ładowarka ładuje max do 4,2/cele tak się dzieje, gdy nie ma balansera. Pakiet już do utylizacji, jedna cela padła, druga padnie lada moment, nie wiem jakim cudem udało Ci sie wbić tam 6,1V, ale nie wróży to nic dobrego...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.