m-muzyk Posted June 13, 2010 Posted June 13, 2010 Cześć - czy ktoś z Was się spotkał z mozliwością spięcia w trybie nauczyciel - uczeń nadajników dwóch różnych firm ????? . Czy istnieje taka możliwość . Mam futebę - ale niestety na lotnisku wikszosc to graupnery lub hitecki. Pozdrawiam. Wojtek
tomo24 Posted June 14, 2010 Posted June 14, 2010 http://www.pitlab.com.pl/sklep/index.php?p=p_5&iPage=1
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.