Skocz do zawartości

Jaki silnik na poczatek ??


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdecydowalem sie przejsc na silniki spalinowe poniewaz w ostatnim czasie padly mi 3pakiety lipo mam juz dosyc kupowania ich co mozna powiedziec 3miesiac.

Niestety nie stac mnie na dobrego OSmaxa czy tez inny markowy silnik wiec musze wybierani z troche nizszych pulek :/

Wybor jest ciezki :lol:

Mam kilka silnikow na oku mianowice:

1.GMS

http://www.allegro.pl/item200940955_silnik_f_my_gms_poj_8_ccm_2_suw_zarowy_nowy_.html

2.Super Tigre

http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=24_45&products_id=317

3.ASP

http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=24_124&products_id=1803

Ktory z nich byscie mi poradzili ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś miał w czym wybierać dorzucam jeszcze silnik marki HYPE. Sam się czaiłem na silnik tej klasy. jest wątek dotyczący tego silnika na forum. Kolega Motyl chwali sobie ten silnik. Mówił że cena w stosunku do jakości i osiągów jest interesująca.

A tutaj można go kupić: http://www.gamahobby.com/exec.php?SID=55&C=I&P=5514396&skad=wp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewne porownanie miedzy silnikami które podales, no moze nie mialem nigdy pod reka ASP w tej pojemnosci. GMS w odniesieniu do ASP/Magnum, jest duzo dokladniej wykonany, i GMS 8cm jest po prostu maly, na wielkosc jest jak MDS 6,5, ma tylko troche spory ale lekki tlumik. jezeli chodzi o ST to kolega ma taki silnik w modelu, jednak ciezko mi cos powiedziec, poniewaz juz ma sporo wylatane (ok. 40godzin), daje juz troche wibracji, ale moc ma calkiem niezla, gabarytowo wiekszy od GMS. Jezeli chodzi o regulacje GMS i ASP nie sprawiaja problemow, ST troche kaprysi, ale dzisiaj sie okaze czy to wina paliwa, czy moze swiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na OS maxa mnie niestec pozatym chyba gdzies czytalem ze one sa na panewkach i dlugo niepozyja (o ile sie niemyle). O silniku marki HYPE przyznam slysze pierwszy raz. GMS raczej odpadnie poniewaz na allegro raczej niedaja gwaracji a wolal bym ja miec (nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc :D) wiec jestem zmuszony kupic silnik ze sklepu. Z ASP raczej tez zrezygnuje poniewaz jest duzy rozrzut produkcji trzeba miec duzo szczescia zeby trafic na dobry moto. Pozostaje mi HYPE al ST co byscie doradzili ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa na panewkach i dlugo niepozyja (o ile sie niemyle). O silniku marki HYPE przyznam slysze pierwszy raz. GMS raczej odpadnie poniewaz na allegro raczej niedaja gwaracji a wolal bym ja miec (nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc :D ) wiec jestem zmuszony kupic silnik ze sklepu. Z ASP raczej tez zrezygnuje poniewaz jest duzy rozrzut produkcji trzeba miec duzo szczescia zeby trafic na dobry moto

 

Musisz być nieszczęśliwym facetem :rotfl:

 

MVVS trudno się reguluje, ST jest ciężki i kapryśny. Stary, zostaje ci napęd na gumę!

Albo zbierać na YS lub Saito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ASP sa tanie ale maja duzy rozrzut jakosci trzeba miec podobno sporo szczescia zeby trafic dobry no coz zobacze jak sie bedzie OSmax sprawowal :D pozatym wieksze to ja mam silnik niechce az tak duzego duzy model duzy klopot duzego modelu niewezimie sie w reke i niepujdze na pierwsza leprza łake popuszczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wy tych silników ASP widzieliście, że tyle piszecie o tych rozrzutach jakościowych?

Kolejne "urban legend"?

 

Jakoś te kilka na naszym lotnisku ni diabła nie chcą mieć rozrzutów. Ładnie palą, dobrze działają, a w większości są to trudniejsze technologicznie silniki 4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.