Skocz do zawartości

Co na pierwszą spaline 2,5 ccm ??


Gość Addriano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Addriano

No i ja wkońcu napisze w tym dziale

Projekt :

Pierwsza spalina niewiem co wybrać ??

Zasoby.

Silnik MVVS 2,5 ccm

4serwa standart

odbiornik.

Pakiet zasilający.

Specyfika.

Przelatane RC 2 sezony elektykami różnej maści i troszke szybowców. Elektryki głównie własnej konstrukcji.

Założenie przyjemna i niezbyt szybka spalina na silnik 2,5ccm i standartowe serwa. Budowa z planów. ARTF i podobne odpadają.

Brak mi pomysłów a moze macie jakies sprawdzone konstrukcje pod taki silniczek, które nadadzą sie na pierwsza spalinke i nie przyprawią mnie o kolejnego kreta na masce samolotu ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

No dobra Krzysiu plany Primy są u Alehar'a ale teraz do jakich wymiarów ją ewentualnie przeskalować ??

Pozdrówka

Edit:

Na palnach piszą napęd 2,5 do 4,6 wiec moze nie za wiele trzeba by ja było przeskalowywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na 2.5ccm(15LA) to miałem model własnej konstrukcji rozpiętość 900mm, profil ClarkY 10% obciążenie powierzchni 65g/dm2 :-D Latało to jak pylon :mrgreen:

 

Przy wadze ~900g pionowe wznoszenia.

 

PS: więcej u mnie na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.