Guest pitplane Posted June 14, 2010 Posted June 14, 2010 Witam 12.06 odbyła się impreza zaliczana do Eurotour F3K. Byliśmy tam towarzysko, jednak zrobiliśmy sporo zdjęć i powstał film. http://www.f3f-klif.pl/2010/06/kaszuby-dlg-cup-2010/ a kto wygrał ... etc zapewne na stronie www.f3k.pl Pozdrawiam Piotr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.