ECO400 Posted June 17, 2010 Posted June 17, 2010 Witam. Mój tato ma pompę głębinową o mocy 4kw i agregat prądotwórczy 5,5kw. Potrzebuje ciągnąć wodę z głębokości ok. 10-12m. Pytanie czy ten agregat da rade i nie jest za słaby. Proszę o pewną i pilną odpowiedz :!: Dziękuję.
buwi777 Posted June 17, 2010 Posted June 17, 2010 Powinno być dobrze choć moce - wbrew pozorom - są na "styk" ...
ECO400 Posted June 18, 2010 Author Posted June 18, 2010 Ok. Wypożyczyliśmy agregat 8kW zamiast 5,5 i działa bez zarzutu.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.