Skocz do zawartości

Witajcie, czas się ujawnić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum oraz tych co tak jak ja do tej pory tylko czytają.

 

Moja przygoda z modelarstwem RC rozpoczęła się od reklam Spitfire, którego model można było złożyć kupując czasopismo DA. Sam kupiłem pierwszy numer i na całe szczęście trafiłem tutaj zanim zaprenumerowałem pozostałe. To forum to kopalnia wiedzy i dzięki informacjom tu zawartym zbudowałem juz kilka modeli i je oblatałem. Oczywiście jak to na początku bywa było wiele kraks, ale nie poddawałem sie i dalej staram się rozwijac moją pasję. Aktualnie kończę budowę Pete'n Poke, której relację możecie znaleźć na mojej stronie. Jak dojdę do wprawy w pisaniu na forum to postaram się utworzyć własny temat i przenieść relację tutaj. Szczególnie witam osoby z Gorzowa i okolic i chętnie umówię się na wspólne latanie. Wiem, że w Gorzowie jest modelarnia, ale jeszcze do niej nie dotarłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.