Skocz do zawartości

Studia na politechnice poznaskiej.


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Domyślam się ze spora część z Was ma wykształcenie techniczne i orientuje się trochę w kierunkach studiów, część z Was to też studenci ;)

 

Tak już bywa że trzeba wybrać kierunek studiów...

Ja miałem sprecyzowany praktycznie od zawsze ale ostatnio zwątpiłem...

 

Mogli byście mi doradzić co wybrać? Może napisać dla czego warto wybrać dany kierunek a którego nie... Sporo czytałem ale opinie są tak różne że nie wiem co myśleć...

 

Planowałem iść na Automatykę i Robotykę ale ona jest na 2 wydziałach (Elektryczny oraz Informatyki i Zarządzania) czym się różnią? bo z opisu na stronie Politechniki Poznańskiej wiele nie wynika... Po za tym myślałem jeszcze o Mechanice i Budowanie Maszyn oraz Mechatronice...

 

Mogli byście mi pomóc? Ja już nie potrafię obiektywnie ocenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe znam ten ból mam podobny problem , myślałem też nad mechanika i budową maszyn o specjalności projektowanie płatowców , lecz zwątpiłem . Perspektywy zatrudnienia po tym są delikatnie rzecz ujmując słabe.

 

najgorsze jest to że dzisiaj studia nie są gwarancją dobrych zarobków i życia w dostatku .

 

tak więc spróbuje swoich sił na budownictwie , może nie jest to kierunek związany z moją pasją , ale praca po tym będzie :) oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.