BaLoN Posted June 19, 2010 Posted June 19, 2010 Witam. Jestem Lukasz z modelarstwem mam doczynienia juz jakis czas ale dotychczas robilem makiety zaglowcow samolotow itp ale nigdy ruchome ;p, teraz zamierzam to zmienic. Juz wiem co chce zbudowac i chce zaczerpnac opini obeznanych w temacie wyjadaczy na ten temat. W zwiazku z ty prosze o odblokowanie mozliwosci zakladania tematów ;p.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.