Jump to content

Wita el yaro i rozpoczyna nowy rozdział w swoim zyciu:)


Recommended Posts

Posted

Witam serdecznie, może temat postu zabrzmiał zbyt poważnie ale coś w tym jest. Jak wielu z Was zapewne realizuję swoje dziecięce i młodzieńcze niespełnione marzenia:) po kilku próbach na modelach dla dzieci (mini heli) - na czym nie dąło się latać zakupiłem Big Lamę ESky'a 2,4GHz i rozpocząłem już latanie i zabawę w terenie. Wkręciłem się bardzo i dobrze mi z tym. Pozdrawiam

Posted

Siemka :D

Ja także zaczynam zabawę :P

Tylko jak na razie nie mogę pisać w innym temacie niż w tym tzw. Powitalnia.

Pozdrawiam ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.