el yaro Posted June 21, 2010 Posted June 21, 2010 Witam serdecznie, może temat postu zabrzmiał zbyt poważnie ale coś w tym jest. Jak wielu z Was zapewne realizuję swoje dziecięce i młodzieńcze niespełnione marzenia:) po kilku próbach na modelach dla dzieci (mini heli) - na czym nie dąło się latać zakupiłem Big Lamę ESky'a 2,4GHz i rozpocząłem już latanie i zabawę w terenie. Wkręciłem się bardzo i dobrze mi z tym. Pozdrawiam
Mlego Posted June 21, 2010 Posted June 21, 2010 Siemka Ja także zaczynam zabawę Tylko jak na razie nie mogę pisać w innym temacie niż w tym tzw. Powitalnia. Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.