Skocz do zawartości

Instruktor w okolicach Pszczyny


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :)

Z racji braku modelarni w Pszczynie - chciałbym taką zorganizować ;). Niestety, gdziekolwiek sie pójdzie - pierwszym i najważniejszym pytaniem jest "czy jest ktoś, kto będzie to prowadzić?" Z tego powodu własnie poszukuje modelarza, który byłby w stanie poświęcić kilka godzin w tygodniu na prowadzenie takiejże modelarni. Jak wiedzą Ci, co mieszkają w najbliższej okolicy - musimy jechać 25km do Bielska, 50km do Katowic, czy 30 do Żor, żeby móc uczyć sie modelarstwa pod okiem kogoś doświadczonego... ;). Pewnie 3/4 z Was mnie wyśmieje - ale wierze, że jeśli tylko będzie ktoś, kto to będzie w stanie prowadzić, miejsce i pieniądze też sie znajdą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh Karol (dobrze że nie ohh Karol) w zeszłym roku mieliśmy plan aby w Czechowicach zrobić modelarnie tzn. najbardziej chciał tego Chomik i z tego co wiem prezes BPTL niejaki Dariusz Piecuch jest w stanie coś w tym temacie zrobić, ale nam zabrakło chęci .... i czasu

 

ja ostatnio myślę o nowym lotnisku modelarskim mam na oku miejsce tzn. wypatrzyłem na zumi muszę się tam wybrać osobiście aby zobaczyć czy się nadaje wtedy trzeba się dowiedzieć czyj jest teren ale chyba państwowy i przywalić papierami aby przekazali na cele modelarskie.

 

główkuj może coś wykombinujesz chętnie się dołącze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ostatnio Cali mnie tam zapraszał :)

 

a no czyli jest już jakaś tam zainteresowana ekipa, może warto aby wszyscy się spotkali i podyskutowali. Być może ktoś ma na oku inną dobrą lokalizaje naturalnie w grę wchodzi rejon czechowice-dz,pszczyna,goczałkowice i najbliżesze okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle tak żeby pogadać z tym właścicielem lotniska w Goczałkowicach czy byśmy mogli tam na jakimś kawałku gospodarować, oczywiście On ma na lotnisku pierwszeństwo kiedy lata ale to nie taki ruch jak w Balicach. Pogadać o ewent. kosztach a kosić byśmy sami kosili itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.