Jump to content

Instruktor w okolicach Pszczyny


Karol93

Recommended Posts

Witam ! :)

Z racji braku modelarni w Pszczynie - chciałbym taką zorganizować ;). Niestety, gdziekolwiek sie pójdzie - pierwszym i najważniejszym pytaniem jest "czy jest ktoś, kto będzie to prowadzić?" Z tego powodu własnie poszukuje modelarza, który byłby w stanie poświęcić kilka godzin w tygodniu na prowadzenie takiejże modelarni. Jak wiedzą Ci, co mieszkają w najbliższej okolicy - musimy jechać 25km do Bielska, 50km do Katowic, czy 30 do Żor, żeby móc uczyć sie modelarstwa pod okiem kogoś doświadczonego... ;). Pewnie 3/4 z Was mnie wyśmieje - ale wierze, że jeśli tylko będzie ktoś, kto to będzie w stanie prowadzić, miejsce i pieniądze też sie znajdą ;).

Link to comment
Share on other sites

ahh Karol (dobrze że nie ohh Karol) w zeszłym roku mieliśmy plan aby w Czechowicach zrobić modelarnie tzn. najbardziej chciał tego Chomik i z tego co wiem prezes BPTL niejaki Dariusz Piecuch jest w stanie coś w tym temacie zrobić, ale nam zabrakło chęci .... i czasu

 

ja ostatnio myślę o nowym lotnisku modelarskim mam na oku miejsce tzn. wypatrzyłem na zumi muszę się tam wybrać osobiście aby zobaczyć czy się nadaje wtedy trzeba się dowiedzieć czyj jest teren ale chyba państwowy i przywalić papierami aby przekazali na cele modelarskie.

 

główkuj może coś wykombinujesz chętnie się dołącze :D

Link to comment
Share on other sites

nooooooo :D lotnisko jak najbardziej sie przyda :). Ja tam czas mam, chociaż wiem, że jako jeszcze niepełnoletni za dużo nie załatwie, ale wypytać i porozmawiać zawsze można, a same "formalności" mogą załatawiać już dorośli.

Link to comment
Share on other sites

myślę że spokojnie byłaby kilkunasto osobowa ekipa

 

 

ja

chomik

diabeł

henryk

ty

cali

zuczki

molik

 

może ktoś jeszcze czyli lotnisko w 100% modelaskie moża by zrobić ;)

 

 

Dalszy temat via GG

Link to comment
Share on other sites

Wiem ostatnio Cali mnie tam zapraszał :)

 

a no czyli jest już jakaś tam zainteresowana ekipa, może warto aby wszyscy się spotkali i podyskutowali. Być może ktoś ma na oku inną dobrą lokalizaje naturalnie w grę wchodzi rejon czechowice-dz,pszczyna,goczałkowice i najbliżesze okolice.

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle tak żeby pogadać z tym właścicielem lotniska w Goczałkowicach czy byśmy mogli tam na jakimś kawałku gospodarować, oczywiście On ma na lotnisku pierwszeństwo kiedy lata ale to nie taki ruch jak w Balicach. Pogadać o ewent. kosztach a kosić byśmy sami kosili itd.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.