Skocz do zawartości

Servo arm Big Lama


el yaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym wymienić w mojej Big Lamie "servo arm", nawet nie wiem jak nazwać poprawnie po polski ten element....a chodzi mi o taki plastikowy element z dziurkami który przenosi ruch serva na ułożenie łopat. Nigdzie nie mogę znaleźć tego elementu. Przeczytałem , że taka wymiana (tzw. servo arm mod) poprawi sterowność przód tył i łatwość pilotażu na otwartej przestrzeni.

Jeśli ktoś a Was wie gdzie mogę tę cześć kupić to bardzo proszę o wskazówki.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To chyba będzie orczyk po polskiemu :mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=8760&from_showcat=1&sg=0&string=orczyk+&change_view=1

 

Tu masz różne. W każdym sklepie modelarskim powinieneś dostać odpowiednie. W tym modzie nie chodzi tyle o wymianę orczyka co o zmianę pozycji popychacza względem osi serwa. Po prostu musisz mieć taki orczyk z dziurkami wzdłuż i przesunąć element przyczepiony do orczyka o dziurkę (lub kilka) dalej od osi serwa.

Uważaj, ta zmiana wymaga ponownej regulacji modelu i powoduje ze helikopter jest bardziej czuły na ruchy drążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.