Skocz do zawartości

Jak to poskładać ?


Volcano24h

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

1. Silnik

Tower Pro silnik 2410-09 HL

2.Serwa x2

Tower Pro serwo mini SG91R

3.Bateria

Turnigy LiPo 3s 2200mAh 20C (11,1V)

4.Regulator

Tower Pro regulator H 18A

5. Odbiornik

HK-TR6A

 

1.Co i jak gdzie podłączyć ??

2. Czego mi brakuje ??

3. Co to są kwarce ?? Czy to potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż troszkę przejrzałem forum ..... :evil: .to są Twoje słowa z drugiego postu, który tu na tym forum napisałeś. Widać troszkę za mało czytałeś :evil: . Proponuje więcej czytać i używać opcji szukaj. Co najmniej kilka razy był ten temat wałkowany na forum. Ja też byłem zielony w te klocki ale czytanie forum załatwiło 99% odpowiedzi na pytania i dostarczyło naprawdę duuużo wiedzy.

 

 

No chociażby TUTAJ

 

Do połączenia potrzebne Ci będą wtyczki i gniazda do pakietu, regulatora i silnika....np.pakiet-regulator-T-Deans, silnik- regulator- goldy (banaki 3,5mm).

Kwarcy nie potrzebujesz bo jak widzę masz odbiornik na 2,4GHz więc i zapewne aparaturę na to pasmo.

 

Szukać i czytać a na pewno wszystko się rozjaśni ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:arrow: Silnik + Regulator - możesz dać konektory banan 3mm

:arrow: Regulator + Pakiet - możesz dać konektory xt60(takie jak masz w tym momencie przy aku.)

:arrow: Odbiornik + regulator - masz złącze BEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.