Jump to content

Mój Shark-i znowu cmoknął ziemię.:)


leszek_c

Recommended Posts

A było to tak, wczoraj przed południem wyskoczyłem polatać w swoje stare miejsce. Był lekki wiatr, o 1-2 m/s. Lot z kamerką oczywiście. Po półtorej godzinie wiatr ustał, a że troszke się znudziłem znudziłem spokojnym lataniem,, zacząłem latać ostrawo. Lot z dużą predkościa ok 1/2 gazu, może 3/4na niskim pułapie, koszenie trawy:)Przychaczyłem raz wysoką trawę, wyrównałem go i do góry. następne podejście, znowu przychaczył o trawę niestety twarde lądowanie. Ok poprawka skrzydeł i znów w górę. tym razem pętle. Jedna duga spox. Potem wpadłem na pomysł by zrobić półpętlę i lecieć do góry brzuchem. Bomba - fantastycznie. Przy trzecim niskim (3 metry?) locie do góry nogami (3/4 gazu - duża prędkość)pomyliłem kierunek drążka i by polecieć do góry przez pomyłkę pociągnałem drążek do siebie. SSSSSss, to bolało:) Dobrze, że trawa wysoka. Straty: trochę dziobek przekrzywiony, śmigło odpadło:) Jakimś cudem gumka się zluzowała i odpadła. Heh, szkoda tylko że bateria w kamerce padła wcześniej przy moich akrobacjach bo było co oglądać.

 

Jaki morał? Przy takich wariackich występach, lepiej latac wysoko:)

Link to comment
Share on other sites

Oj była. Byłem podekscytowany takiem lotem. Mam w planach by zamówić samolot wyczynowy:) Lubię gdy przelatuję tuż obok mnie nisko i słysze odgłos i świst silnika.:)

Filmy zrobię jak będę miał więcej czasu:) Teraz pracuję na nocki, więc w dzień jestem nie do życia:)

 

Gdybym miał program Movie Maker w wersji nie instalacyjnej (na pendrive-a) to bym filmy obrabiał w pracy,a tak nie mogę bez zgody administratora (i takbym nie mógł) zainstalować programu.

 

P.S. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego mam tą śmieszną ikonkę "słoneczko" gdy zakładam temat?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.