Skocz do zawartości

witam serdecznie


konrad25

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum. zarejestrowalem sie tu z nadzieja ze kazdy inny uzytkownik jest madzejszy ode mnie i chetnie udzieli mi odpowiedzi na pytania , ktorych mam bez liku .w chwili obecnej mieszkam w uk. mieszkajac w polsce latalem niewiele i tluklem przy okazji bezlitosnie trainera 60 graupnera. w chwili obecnej postanowilem powrocic do korzeni i zaczac od nowa. przepraszam ze te skroty bez polskich zbnakow ale w przeciwnym razie pisalbym to wieki.

 

obecnie mam jaka 54 seagull 90' i mam problem.

moja aparatura to stary graupner mc-16. w modelu mam dwa serwomechanizmy do sterowania wysokoscia. zrobilem to na mikserze i mam na dwoch zmiksowanych kanalach 3 i 5 . problem w tym ze niestety trymer dziala tylko na jednym z nich. nie moge wsadzic y- kabla bo bedzie przeciwstawnie. tak samo mam zrobione lotki ale tam trymer na jedna lotke nie jest problemem. pomoooocy bo mojego jaka korniki zjedza zanim poleci.

pozdrawiam konrad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.