Skocz do zawartości

Wyposażenie do Katany Mini PA


Maciej1996

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No heliki były drogie, przez to apa miałem hobbyking i ładowarkę taki blancerek TURINGY, teraz na samolotach wychodzi taniej i już DX6i zakupiłem, cessne do tego i w ogóle jakoś tak przyjemniej ;) Do silnika wezmę to http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7198

 

A biorę hobbyking bo ma dobre opinie czytałem że TURINGY jaką się trafi taką się ma, nie ktore nie działają a niektóre tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... Ja mam Acuucela 6.

Używam w sumie dopiero 2 miesiące ale śmiga pięknie :) Pakiety doładowuje do 0,01v

Nawet jak by ładowarka miała chodzić rok to i tak się opłaca za tą cenę, bo taką ładowarkę w Polsce się kupi za może najmniej 250-300zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z kilkoma ładowarkami Acucela 6 i zawsze ładowały dobrze akumulatory. Obecnie używam Eco6 na lotnisku i też działa bez problemów, chociaż mam ochotę ją zmienić na coś mocniejszego. Używałem krótko Turnigy MAX80W który jest tylko mocniejszy od tych dwóch. Wchodzą do sprzedaży nowe Lipole o dużym prądzie ładowania i przyszłościowym zakupem może być ładowarka Turnigy A-6-10 200W w bardzo dobrej cenie.

Najbardziej mnie wkurza ładowarka Graupnera Ultramat 14 plus która kosztowała ponad 400zł, a nawet nie ma programu storage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.