Skocz do zawartości

Co kupić ?


Lech169

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------------------------------------------------------------

 

Skończyłem z modelarstwem samochodowym i po czterdziestu latach wracam do 'korzeni"

I rodzi się pytanie , co kupić ? Futaba 6EX , Hitec Eklipse 7 , Optic 6 ?

Na ścianie wisi Twin Star Multiplexa , pewnie będzie Minimag na pływakach , Może jakis szybowiec na zbocze . Prosze o pomoc . Z poprzedniej działalności pozostał mi nowy odbiornik futaby 2,4 GHz

wprawdzie 3 kanałowy , ale jak by przyszła ochota pojeżdzić , to jak znalazł . I to by przemawiało za Futabą. Ale zawsze można go sprzedać . Im więcej czytam , tym większy mam mętlik w głowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się na klif czy gdzieś indziej gdzie latają, weź kilka nadajników do ręki i zobacz który Ci leży najlepiej - każdy z tych co wymieniłeś ma wady i zalety, a za dwa trzy lata i tak wymienisz na coś lepszego bo w miarę jedzenie rośnie ... - no chyba że kupisz JR12X czy Futabę 14MZ .... ( nie do przejedzenia :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.