Skocz do zawartości

A może takie modele ??


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

No, nareszcie się ściągnęło i obejrzałem (pierwszy filmik).

No muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Ten gośc musi być trochę zasobny w bejmy, skoro go stać na takie zabawki :) .Ale szczerze mówiąc, zamiast samolotu wolałbym... ten pas startowy - miałbym miejsce do zabawy 8), a tak, to mam tyle tego miejsca na modele, że ledwo ono jest, ale jest :twisted: !

 

No i musiał mieć porządny ciąg ten samolocik, Me-109 by tak nie zawisł...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obejrzałem ten trzeci filmik. To coś pod samolotem to była wg mnie kukła, no bo czy ktoś by się tak dał? W końcu tak to coś latało, że ten gość by chyba musiał na pogotowie jechać po takim locie :lol: . Poza tym, nie było pokazane jak on lądował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No napewno kukielke wozili pod spodem -taki "Modelik" ma wprawdzie ciag ale faceta ktory wazy tak na "oko" co najmniej 80 kg nie pociagne ! ...pozatym ten facet po tej przejazdzce mial za czysty brzuszek no chyba ze podczas ladowania wlazl do kabiny (hi ,hi...)

Ale przyznac musze ze pokazali ladny "cyrk"... :lol:

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.