Jump to content

Cześć


Recommended Posts

Witam wszystkich

Jak widać po lewej na imię mam Tomek.

Modelarstwem RC zajmuję się od kilku sezonów, choć uważam się raczej za pilota niż modelarza (wolę latać niż kleić) ale i z tym radzę sobie.

Latam głównie samolotami spalinowymi żarowymi, ale intensywnie myślę o benzynie.

Nie będę dokładnie modeli wymieniał bo to się zmienia.

W mojej okolicy jest nas 3 osoby tym zararzone. Mamy tu 18X120 metrów wywalcowanej i wygolonej łąki, w promieniu prawie kilometra nie ma domów ani słupów i niewiele niskich drzew.

Jest to około 20 km na zachód od Krakowa Pomiędzy miejscowościami: Nowa Wieś Szlachecka i Przeginia Duchowna (gmina Czernichów)

Sezon w pełni, lotnisko zadbane tak że zapraszamy ewentualne osoby z okolic z czymś latającym do nas. My też zaproszeniem nie pogardzimy jak się jakieś trafi. Prawie zawsze w niedzielę i czasem w tydodniu jesteśmy na lotnisku.

Pozdwawiam.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Tomku w naszej "bandzie". Widzę, że modelarze z Krakówka i okolic wreszcie się dokopali do tego naszego forum i zaczynają pokazywać swe lica i ujawniać zainteresowania.

Vide: "Buzi" zaraz obok Ciebie, którego także witam serdecznie. :D

Co do "lotniska", to ja także dysponuję "polem wzlotowym" /czasami także "upadkowym" :P / o wym. 24x100m położonym w granicach miasta, ale o tym możesz sobie ew. poczytać w wątku o "lataniu w Krakowie". Gdyby co, to także zapraszam na loty do mnie w normalne dni popołudniami, a w sobotę od rańca. W niedzielę staramy się spalinkami nie latać z uwagi na szacunek dla ciszy otaczającej moje pole :D i prawo innych do ciszy i spokoju. Szybowce i elektryki mają w niedziele wstęp na pole jak najbardziej otwarty. No i do rychłego osobistego spotkania, najpewniej na IV Pikniku Lotniczym, gdzie zamierzamy w kilka osób pokazać nasze "dzieła latające".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.