Skocz do zawartości

Gdzie kupić depron


michalman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już kiedyś kupowałem depron przez internet, no ale coś mi się wydaje że tylko przepłacam (ok 15zł za arkusz 900x400). Podobno to jest podkład pod panele, choć zdziwiło mnie to bo u mnie w domu pod panelami jest taka "gąbka" czego depronem bym nie nazwał. W jakich sklepach na terenie warszawy moge dostać depron, jakie orientacyjnie są ceny no i jakie mniej więcej ma on wymiary?

 

 

Pozdrawiam

 

ps: mam nadzieje że napisałem w dobrym dziale bo żaden inny mi nie pasował :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

 

Zależy drogi kolego o jaki depron Ci chodzi, biały możesz zakupic 3mm za jakies 5,20gr u Mirka (Abc-rc.pl) masz tam również inne grubości, co do tej "gąbki" pod panele jest to izofloor, z jednej strony gładki z drugiej karbowany. Takiego izofloor'a znajdziesz w obi/castorama/lirłałełel bądź w budowlanych ,ceny różnie 6mm zielonego ustrojstwa (paczka) kolo 35zł, jest ich 10 sztuk. 3mm szarego bądź jasnozielonego po 10 szt. 25zł~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.