Skocz do zawartości

Witam!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Forumowiczów pfm! Nie czytałem wcześniejszych powitań ale spodziewam się że nie jestem wyjątkiem z moimi 48 latami na karku.

Lotnictwem interesowałem się "od zawsze", a modelarstwem od chwili kiedy okazało się, że wymarzona kariera pilota myśliwców legła w gruzach z powodu dużej wady wzroku...

Zawodowo jestem bardzo związany z medycyną. Co do talentów, to w rodzinie i wśród znajomych uchodzę za "złotą rączkę"... Sporo wiem na temat teorii i praktyki lotnictwa. Historia interesuje mnie jakby mniej, ale zachwyca mnie obraz mknącego dumnie i dziko Mustanga , albo Spitfire'a.

Jako chłopak marzyłem o budowaniu modeli rc, ale kosztowne to było wtedy hobby...

Teraz... hmmm dzieci odchowane, kasy jest trochę więcej, pasja pozostała, a i małżonka chętniej akceptuje mnie dłubiącego coś w domowym warsztaciku niż siedzącego w pubie czy przed meczem w TV...

Jestem w trakcie budowy Spitka z kolekcji DeAgostini. A żeby go tak od razu nie zamienić w kupkę listewek po pierwszym starcie, to rozwalam zakupionego Piperka Cub'a z RC Systemu.

Kiepsko mi to idzie, a bardzo chcę nauczyć się pilotować.Liczę na pomoc i informacje.

Pozdrawiam Piotr z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum :D . Wiekiem się nie przejmuj. Dla takiego hobby nigdy nie jest za późno. Coś na ten temat wiem :rotfl:

Rzuć okiem na dział "Od czego zacząć", bo i budowa jaki i ewentualny pilotaż Spita z DA może Cię szybko zniechęcić. Zacznij od prostszych modeli, np. szybowców, potem elektryki np. z EPP. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano :lol: . Życzę Ci tyle udanych lądowań ile startów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.