Skocz do zawartości

Pierwszy Kret


maciekpd211

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wziąłem sobie do serca tego co wielokrotnie przeczytałem tutaj na forum od starszych stażem forumowiczów i strzaskałem dziób w moim pierwszym depronowym F-22 :) No ale przynajmniej rozdziewiczyłem siebie jako modelarza no i samolot :) No nic, trzeba wstać i iść dalej. Właśnie wycinam kolejny dziub bo reszta nawet sie całkiem nieźle uchowała.

Jednak wrażenia z "lotu" całkiem pozytywne. Udany dopiero drugi start z ręki. Chyba za mało gazu za pierwszym albo w dół za bardzo rzuciłem. W każdym razie za drugim już zdążyłem zareagować rzucającą ręką i samolot poleciał. Po jakiejś sekundzie odjąłem trochę gazu i zatoczyłem dość duże koło na wysokości ok 5m. Jak samolot leciał w moim kierunku to zdałem sobie dopiero sprawę jak on zap.... zaiwania. No i nie wiem już w zasadzie co dalej robiłem ale chyba zawahałem się na moment z powodu braku koncepcji na dalszy lot i jakoś tak w mgnieniu oka przeleciał mi nad głową i kilkanaście metrów za mną upadł w trawę. Pozbierałem części, jakiś facet z daleka krzyknął czy to czasem nie tupolew i tyle było z latania :)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.