Skocz do zawartości

Jaki silnik 1-1.5 kg ciągu przy max 20-25A


modrzej

Rekomendowane odpowiedzi

robraf, jak juz wspomniałem... wakacje mi się zaraz skończą nie mam weny na czekanie...

f-150, chodzi o to, że jest tylko 10x6 najmniejsze :P jakieś master airscrew electric (chcę je wypróbować, bo APC jakoś nie przypadły mi do gustu... kupa kasy a i tak się łamią.. fakt trochę trudniej od GWS-a ale jednak lipne...)

 

Czyli zaraz leci zamówienie... kurierem to pewnie w piątek już by wszystko u mnie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f-150, spokojnie wierzę :D tak swoją drogą test "bo go rozerwie" miszcz :D

 

Więc biorę ten silniczek... śmigło 10x6 i w weekend będzie można latać... tylko jeszcze jakiś z jeden pakiet trzeba dokupić bo z 2 to nie ma co nawet na pole się wybierać...

 

A jeszcze jedno... jest sens brać takie łoże czy po prostu przykręcać do wręgi... (swoją drogą nawet nie wiem czy by pasowało, a do krzyżaków do TP nie mają:/ ) http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=4742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zadam pytanie ze szukam auta co da rade jechac 150 - 240 to nie podam przeciez matiza :-)

pytanie bylo 1-1,5kg do dwudziestu paru A bez okreslenia wagi i wymiarow

z emaxa 2822 tez wyciagniesz 1kg

...... przez chwile :P

czy to bedzie to czego szukasz

?

zadaj pytanie dokladniej to i odpowiedz dostaniesz dokladniejsza

zawsze moglem napisac ze 6360 na 6s daje 1,5kg juz przy 15A

w koncu tez bym sie zmiescil w Twoim pytaniu

Pytaj dokladniej !!! :P

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem, że przy 3S bo reszta taka jak wymiary i masa jest dla mnie obojętna. Więc nie wiem co w tym pytaniu było niejasne...

Zresztą już nie ważne! bo znowu będzie szukania dziury w całym...

 

Ok temat uważam za zamknięty... kurier w drodze :D:P Dzięki za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.