Skocz do zawartości

Turnigy 9X - Dwa pytania.


MisRC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

- Czy ma ona nadajnik i odbiornik w zestawie? czy trzeba kupic moduł np taki : LINK

 

W pierwszej wersji faktycznie było tak jak mówisz, ale teraz częściej na rynku spotkasz się z tą : http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_w/_Module_&_8ch_Receiver_%28Mode_2%29_%28v2_Firmware%29 . W tej jest Nadajnik, moduł nadawczy i odbiornik.

 

- Czy można np z mode 2 zrobić mode 4?

 

Da się. :)

 

W system Settings>Stick Set> mode 1/2/3/4 . :) Jezeli jednak będziesz chciał zmienić z np. mode 1 na 2, musisz rozkręcić radio i przełożyć pewną sprężynkę z drążka, by gaz nie wracał Ci do środka.

 

 

Mam nadzieję, że zrozumiałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisRC Zależy jaka turnigy 9x, bo do 2,4 trzeba by naprawdę dużo pokombinować żeby zmienić moduł. W Zestawie 2.4ghz Turnigy 9x jest Aparatura moduł odbornik bind plug, w starszej wersji 35mhz był tylko sam nadajnik bez modułu ,aczkolwiek ciężko go teraz dorwać raz na miesiąc na allegro /forum zdarzają się okazje i można własnie turnigy zakupic pod 35mhz, w tej 35mhz byl maly problem bo trzeba bylo wgrać nowe oprogramowanie, co do mode, da się pewno że się da :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi właśnie o tą apkę : http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_w/_Module_&_8ch_Receiver_(Mode_2)_(v2_Firmware)

 

Dzięki Chłopaki :) czekam na nią tydzień już a dalej jej nie ma :evil: :twisted: ile czasu może trwać takie czekanie?

 

EDIT : I teraz wyczytałem że potrzeba aku do niej jakie to aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1250mah 2s jak dobrze pamietam, na dniach powinna być własnie turingy 9x 2.4ghz

 

Jeden w komentarzu na stronie gdzie znajduję się aparatura napisał:

 

asked support, it should be restocked during this week. Let's hope so, I can't wait for mine ^

 

W rc-elektrotown powiedzieli mi że do 3 tyg powinna być u nich na sklepie więc czyli w hc na dniach pojawi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wyczytałem że potrzeba aku do niej jakie to aku?

 

Ja zamówiłem taki: http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7346&Product_Name=Rhino_2620mAh_3S_11.1v_Low-Discharge_Transmitter_Lipoly_Pack i pasuje idealnie, trzyma długo, mogę Ci go szczerze polecić. W innym wątku o Turnigy wstawiałem zdjęcia jak to wygląda - poszukaj. :)

 

 

Edit. Wstawię i tutaj.

 

Cześć.

Dziś doszedł do mnie tenże właśnie pakiecik.

 

Do radia podłącza się tą wtyczką:

Dołączona grafika

 

o tak. Pamiętaj, czarnym kabelkiem z lewej strony

 

Dołączona grafika

 

 

No i po upchaniu wszystkich kabelków wygląda to tak. :)

 

Dołączona grafika

 

 

I działa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.