Skocz do zawartości

Modele firmy ESM


marczer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałem poinformować kolegów iż do firmy w której pracuje dotarł właśnie kontener z około 90 sztukami dość wysokiej klasy wykoniania makiet i modeli firmy ESM w dość dobrych cenach, jako że jestem w temacie i zajmuję sie modelarstwem mi zostało powierzone zadanie handlu tymi modelami.... w asortymencie znajdują się miedzy innymi takie modele jak:

Hawker Typhoon

Cessna 185

JU 87B

JU 87D

Robin 2160

F7F Tigercat

F8F

DC-3

FW190

BONAWZA T36

BONAWZA V35

P-47

Beaver

A1 Skyraider

Adrenaline 120

B-25

Spitfire

ME-109

Corsair

P-51B

P-51D

Iconic XL

Adrenaline 90

PC-21

ME-110

Hurricane

SBD

F6F

Ki84

LA-7

Fairey Swordfish

Robin DR400 RED

Robin DR400 BLUE

T28

Fieseler Fi 156C Storch

Iconic EP elekt.

Beaver elekt.

Twin Otter elekt.

 

w chwili obecnej jeszcze dopracowujemy szczegóły, i w sklepie internetowym jeszcze nie ma mozliwosci zakupu(kwestia kilku dni) ale gdyby ktos cos chciał służę pomocą, modele znajdują się w Bytomiu... do poszczególnych typów mamy też dodatkowe wyposażenie

adres do sklepu(jak wspominałem jest w trakcie budowy i nie działa jeszcze do konca):

http://sklep.silesiaaeroteam.pl

kontakt do mnie w razie pytań - email: admin@budosprzet.pl , tel: 501 920 285, gg: 2163192

Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam moii drodzy!!

Sklep jest już w pełni funkcjonalny i nawet nieźle zaczął funkcjonować, ludzie sobie bardzo chwalą te modele, czekamy na drugą partię chowanych podwozi oraz akcesoriów bo jak się okazało jest to bardzo chodliwe a mało jest tego na rynku Polskim.

W niedługim czasie ukaże się kilka artykułów w krajowych gazetach modelarskich na temat tych modeli, a ostatnio nawet doczytałem się testów w znanej niemieckiej gazecie FMT gdzie był we wrześniowym numerze testowany ME-109 podarowany im przez firmę Lindinger.

Po dwumiesięcznym handlu tymi modelami mogę się już trochę o nich wypowiedzieć, oraz przekazać opinię klientów, tak więc chętnych na modele zapraszam na stronę http://sklep.silesiaaeroteam.pl

kontakt do mnie: 501 920 285, w razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji, przypomnę że wszystkie modele znajdują się w Bytomiu, do obejrzenia w każdej chwili po wcześniejszym umówieniu się. Przy zakupie kompletów udzielamy rabatów, Rabatowane są również zakupy przy których otrzymujemy od klienta sprawozdanie z fotoreportażem z budowy, oraz naturalnie przy zakupie większych ilości modeli(np sklepy) Pozdrawiam i życzę udanych zakupów- Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam po przerwie!!

Chciałem poinformować że przyszła do nas dostawa nowych zestawów chowanego podwozia do wszystkich modeli które nasza firma ma w ofercie.

W związku z duzym zainteresowaniem na te podwozia postanowilismy jednak sprzedawać je chwilowo tylko z modelami jako cały zestaw, aby nie zostały nam same modele bez podwozia, ktore osobno wiadomo schodzą duzo gorzej.

 

Przy zakupie całości ceny ustalamy indywidualnie

 

pozdrawiam - Marcin

 

http://sklep.silesiaaeroteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czesc, nie zajmujej sie juz osobiscie tematem tego sklepu z racji zmiany firmy, jednak z firmą nadal mam stały kontakt, nie chce sie jednak wypowiadac na temat ktory jakby mnie juz nie dotyczył osobiscie więc proponuje sie skontaktowac z kims z obslugi (kontakt na stronie) i tam sie wszystkiego mozna dowiedziec, ewentualnie na priv moge sie wypowiedziec. Pozdrawiam - Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.