Skocz do zawartości

Wybor między dwiema zabawkami.


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na wydanie około 150 zł, na jakis model/zabawke helikopterka rc,nie chce wydawac na to duzo pieniędzy,poprostu polatac czyms innym niz samolot na chwile :D

I szukalem na allegro i znalazłem tak :

http://allegro.pl/item1159881269_wielka_wyprzedaz_duzy_heli_3d_alu_led_3silniki.html cos takiego,model podoba mi sie pod tym względem,ze ma 68 cm długosci,czyli dosyc spory itd,

 

Druga opcja ,to taka podrobka lamy http://allegro.pl/item1161174747_helikopter_lama_v3_treningowy_wyczynowy_film.html ,tylko jest troche mniejsza ,a mi zalezy wlasnie na wielkosci tez ,zebym sobie mogl po placu obok domu polatac ,a wiec te 68 cm by mi stykneło raczej,tylko tak:

Wiem ,ze to sa zabawki i nie ma co porownywac do jakichs modeli konkretnych,ale moze ktos z Was posiadal ktorys z tych helikopterow i wypowie sie conieco na ten temat,bo zalezy mi na kupnie ,tylko zeby dało sie tym trochę polatac chociaż ,

jestem teraz za kupnem raczej tego pierwszego,tylko nie wiem ,czy faktycznie lata tak jak na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wlasnie nie chodzi mi o model taki do latania konkretnego ,nie chce isc dalego w helikoptery,poprostu chcialem sobie zobaczyc jak to z helikopterami jest,troche sie pobawicNadajnik mam,ale nie widzialem nigdzie lamy uzywanej na allegro....

A micro wydaja mi sie małe bardzo,ja chcial bym sobie polatac troche kolo domu,pobawic sie itd.Jeszcze poszukam ,napisze w dziale giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Lukas :).Polecam lame v3 lub v4:) Ja posiadam v4 jest to bardzo fajny sprzęt na początek,lata się przyjemnie i z podwoziem x-treme jest na prawdę trwała:) (mechanicznie).nawet jeżeli zalicysz kreta lub ścianę jest prawdopodobne,że pozbierasz helika,postawisz i wylecisz znów:).Nawet jeśli coś sie stanie to części praktycznie jest od groma:)

 

Pozdrowinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.