Skocz do zawartości

Real Flight G4 demo oraz G4 pełna wersja problem .


Stoko90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie latałem w wersji demo na klawiaturze , zainstalowałem pełną wersje i trzeba miec nadajnik , ja narazie jestem na etapie oczekiwania na paczkę a chciał bym sobie polatać . Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problem ?? Bo niby dlaczego na demo można grać na klawiaturze a na pełnej wersjii już nie , chyba jest jakaś metoda aby to przeskoczyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie, na tym forum kradzież jest tępiona, a poruszając sprawę kradzionego oprogramowania łamiesz regulamin.

III. REGULAMIN I REGUŁY ZACHOWANIA SIĘ NA FORUM.

.....

9.Zabrania się udzielania informacji, propagowania, zadawania pytań, oraz tworzenia postów dotyczących sposobów pozyskania, uruchamiania, obchodzenia i łamania zabezpieczeń, wszelkiego nielegalnego oprogramowania.

...

I ciekawe czemu ja mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem a ty nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem ciekaw czy jest Pan w 100% taki uczciwy i posiada Pan wszystkie programy oryginalne łacznie z systemem operacyjnym . To nie jest kradzież zapłaciłem za transfer alby pobrać program z serweru takiego jak chomik. I nie uwierzę w to że Pan ma wszystko legalne , bo wiekość osób leci na pirackim systemie jak i innych programach .

 

Taka jest prawda chodź nawet gdyby było inaczej napewno by się Pan nie przyznał .

 

Tyle z mojej strony , w takim razie Proszę poprosić Administratora o nagane skoro złamałem zasady i usunięcie tematu , bo za młody jestem aby z Panem dyskutować więc chce tego uniknać, chciałem tylko powiedzieć że kazdy widzi kradzieże i pirackie programy u innych a u siebie w dysk nie zaglądnie.

 

I przepraszam jeśli w pewien sposób Pana uraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie uwierzę w to że Pan ma wszystko legalne , bo wiekość osób leci na pirackim systemie jak i innych programach .

Widzisz, oceniasz innych po sobie. I przykro mi, że nie wyobrażasz sobie, że można mieć 100% kupionych płyt z filmami, muzyką czy programów. I w żaden sposób nie uraziłeś mnie. Ja po prostu liczę, że jak większość osób dorośniesz, zaczniesz sam wytwarzać rzeczy, które ktoś może ukraść i zaczniesz cenić to co zrobiłeś i z czego żyjesz.

 

I proszę, argument o opłacie za transfer z chomika jest argumentem idiotów. Nie obrażaj rozumu - swojego i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem po sobie bo w wieku 19 lat cieżko wyciągnać 700 stówek i tak o sobie wypierdzielić że tak ładnie powiem na gierke . Niech obniżą ceny to ludzie bedą kupować a nie tak jak Pan to nazwał kraść . A co Pan porównuje płytke z muzyką za nawet 100 do gierki za 7 stów , czy jakieś programy . Bardzo miło z Pana strony że troszczy się Pan o twórce tego symulatora i o jego interesy . Swoją drogą najpierw trzeba spojrzeć na siebie potem dawać kazania dla innych , ciekaw jestem czy też Pan opłaca abonament telewizyjno-radiowy , zapewne nie ale twardo poucza Pan innych proponuję przystopować.

 

I ja również posiadam programy legalne , łącznie z systemem który dostałem przy zakupie komputera czy inne gierki ktore kosztują 50-100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoko90, weź się nie pogrążaj :roll:

Pełna wersja RF od zawsze do działania wymagała oryginalnego kontrolera, który jest jednocześnie kluczem sprzętowym i interfejsem do podłączania innych aparatur.

Jeśli Ci pełna wersja nie działa, zwróć się do suportu technicznego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.