Jump to content

Real Flight G4 demo oraz G4 pełna wersja problem .


Stoko90

Recommended Posts

Mam pytanie latałem w wersji demo na klawiaturze , zainstalowałem pełną wersje i trzeba miec nadajnik , ja narazie jestem na etapie oczekiwania na paczkę a chciał bym sobie polatać . Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problem ?? Bo niby dlaczego na demo można grać na klawiaturze a na pełnej wersjii już nie , chyba jest jakaś metoda aby to przeskoczyć ??

Link to comment
Share on other sites

Nie, na tym forum kradzież jest tępiona, a poruszając sprawę kradzionego oprogramowania łamiesz regulamin.

III. REGULAMIN I REGUŁY ZACHOWANIA SIĘ NA FORUM.

.....

9.Zabrania się udzielania informacji, propagowania, zadawania pytań, oraz tworzenia postów dotyczących sposobów pozyskania, uruchamiania, obchodzenia i łamania zabezpieczeń, wszelkiego nielegalnego oprogramowania.

...

I ciekawe czemu ja mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem a ty nie.

Link to comment
Share on other sites

Tak jestem ciekaw czy jest Pan w 100% taki uczciwy i posiada Pan wszystkie programy oryginalne łacznie z systemem operacyjnym . To nie jest kradzież zapłaciłem za transfer alby pobrać program z serweru takiego jak chomik. I nie uwierzę w to że Pan ma wszystko legalne , bo wiekość osób leci na pirackim systemie jak i innych programach .

 

Taka jest prawda chodź nawet gdyby było inaczej napewno by się Pan nie przyznał .

 

Tyle z mojej strony , w takim razie Proszę poprosić Administratora o nagane skoro złamałem zasady i usunięcie tematu , bo za młody jestem aby z Panem dyskutować więc chce tego uniknać, chciałem tylko powiedzieć że kazdy widzi kradzieże i pirackie programy u innych a u siebie w dysk nie zaglądnie.

 

I przepraszam jeśli w pewien sposób Pana uraziłem.

Link to comment
Share on other sites

I nie uwierzę w to że Pan ma wszystko legalne , bo wiekość osób leci na pirackim systemie jak i innych programach .

Widzisz, oceniasz innych po sobie. I przykro mi, że nie wyobrażasz sobie, że można mieć 100% kupionych płyt z filmami, muzyką czy programów. I w żaden sposób nie uraziłeś mnie. Ja po prostu liczę, że jak większość osób dorośniesz, zaczniesz sam wytwarzać rzeczy, które ktoś może ukraść i zaczniesz cenić to co zrobiłeś i z czego żyjesz.

 

I proszę, argument o opłacie za transfer z chomika jest argumentem idiotów. Nie obrażaj rozumu - swojego i innych.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem po sobie bo w wieku 19 lat cieżko wyciągnać 700 stówek i tak o sobie wypierdzielić że tak ładnie powiem na gierke . Niech obniżą ceny to ludzie bedą kupować a nie tak jak Pan to nazwał kraść . A co Pan porównuje płytke z muzyką za nawet 100 do gierki za 7 stów , czy jakieś programy . Bardzo miło z Pana strony że troszczy się Pan o twórce tego symulatora i o jego interesy . Swoją drogą najpierw trzeba spojrzeć na siebie potem dawać kazania dla innych , ciekaw jestem czy też Pan opłaca abonament telewizyjno-radiowy , zapewne nie ale twardo poucza Pan innych proponuję przystopować.

 

I ja również posiadam programy legalne , łącznie z systemem który dostałem przy zakupie komputera czy inne gierki ktore kosztują 50-100 zł.

Link to comment
Share on other sites

Stoko90, weź się nie pogrążaj :roll:

Pełna wersja RF od zawsze do działania wymagała oryginalnego kontrolera, który jest jednocześnie kluczem sprzętowym i interfejsem do podłączania innych aparatur.

Jeśli Ci pełna wersja nie działa, zwróć się do suportu technicznego producenta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.