Skocz do zawartości

Pierwszy heli HK-T250


Rogus

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tym heli? heli Chciałbym aby na początek był możliwie jak najmniejszy i miał zmienny skok wirnika głównego. Jaki silniczek do tego (lub do innego jaki zaproponujecie) . W opisie pisze ze zaleca sie pakiecik 800mah , posiadam pare 1300, czy na nich też polata ? Serwa jakieś super szybkie czy jakieś standardy wystarczą (linki proszę, tylko nie szalejcie :) )Chciałem coś poszukać na forum lecz nie wiem czy wyszukiwarka padła czy cuś bo za kazdym razem nie znajduje mi wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HK250GT najlepiej sobie odpuść od razu, czytałem dużo gdyż też byłem nim zachwycony i opinie ma niestety strasznie słabe, jak chcesz 250-tkę to tylko ALIGN'a, lub możesz kupić (trochę drożej) 450-tkę, np. HK 450GT TT, jest to bardzo udana kopia T-rexa 450, jak się zdecydujesz to daj znać pomogę dobrać wyposażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1 heli polecam 450 , najlepiej niskobudzetowe hk 450

 

ja nim latam i jak na moje jest rewelacyjny

 

a jak tylko bedzie dostawa hk 250Gt to go zamawiam, elkektronika w osobnej paczce...

 

sam widzialem co potrafi taki hk250 carbon i alu... chodzi o to ze jest male to i mniej stabilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie małe są nerwowe ? Zależy mi na tym aby był mały bo chciałbym chociaż powisieć sobie w ogrodzie a środku transportu na studiach nie mam :( A co z takimi lamami, sa dużo mniejsze. Też sa niestabilne ? Czy do tych 450 da radę założyć ten silnik ? Bo jak nie mialem pojecia jeszcze o modelarstwie to go kupilem i mi leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle ze 250 pierwszy raz rzuce na plecy... wczoraj mialem proby agresywnego latania 450:D

 

doszedlem narazie do pionu na trybie normal :)

 

 

edit: i kurde mam dylemat... chyba stanie na hk500 ale nie gt... bd wymienial sam po czesci to ( na ebayu jest lepsze alu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.