Skocz do zawartości

Wydmy w Bredene k/Oostende


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Znajomy modelarz mieszkajacy nad morzem podpowiedzial mi gdzie mozna polatac malym modelem na zboczu.

Dzisiaj mialem okazje wyprobowac to miejsce.

Wzialem Dune 1,2m, ktory dzielnie walczyl mimo niezbyt silnego wiatru :D .

Po przeprowadzce mam tylko 70 km do tego miejsca :) :wink: , wiec postaram sie latac tam troche czesciej niz raz w roku.

 

Na dowod zdjecia:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no pięknie, tam są warunki do latania piękne naprawdę.

Spędziłem troszkę czasu właśnie w Ostendzie, w szkole (Eguermine), więc znam te miejsca.

Plaże są piękne, szerokie a wiaty jak by nie chciały przestać wiać.

Pozdrawiamy i czekamy na więcej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie jeszcze kilka razy tam pojechac w tym roku. Juz powoli szukam jakiegos malego szybowca do latania w takich warunkach.

Albo jakis arthobbypodobny albo moze DLG. Jeszcze nie wiem.

 

ps

troche nie chcialo mi sie wierzyc, ze na tych wydmach bedzie nosic, a jednak :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czesc,

Pozwolilem sobie na odsniezenie tematu, bo moment to uroczysty. Pierwsze loty w tym roku. Tak tak dopiero teraz :oops:.

 

Niedziela, wiatr NW, nie pada. Nie bylo rady. Trzeba jechac nad morze.

Wialo w/g prognoz do 5 Bft ale dalismy rade. Tzn glownie ja, bo mialem najlzejszy model.

Moj najnowszy "skladak" DLG, plat i kadlub Discus, ogon Blaster.

To byl pierwszy lot tego szybowca. Troche mialem stracha (wywazenie, a przede wszystkim zaklinowanie statecznika) ale modelik polecial jak po sznurku, bez jednego klikniecia trymerem.

Jedyne co mi nie wyszlo, to programowanie hamulcow. Zreszta widac efekt na jednym ze zdjec. Na szczescie usiadlem gladko i obylo sie bez najmniejszego zadrapania.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.