Skocz do zawartości

ECLIPSE 7 a odbiornik


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bardzo mi się podoba aparatura eclipse7 narazie latałem futabą na 35Mhz przez 3 lata i nie bardzo znam się na 2.4Ghz chciałem zawodniczo latać modelami halowymi ale słyszałem że ta aparatura współpracuje tylko z odbiornikami hiteca a najmniejszy z nich waży 15g więc mam dylemat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z tego co zrozumiałem kupując tą aparature jestem skazany na odbiorniki tylko firmy hitec a najlżejszy z nich waży aż 15 gram. I mam jeszcze jedno pytanie czy 2.4 Gzh można latać w hali? czy bo słyszłem że przy małych wysokościach mogą pojawić się tkz cienie kiedy żadna z anten nie łapie sygnału. osbiście uważam że to bzdura ale wole sie spytać.

 

jeszcze jedno pytanie bo widze że JETI ma pełno odbiorników na 2.4Ghz ale aparatury tej firmy jakoś znaleść nie moge a wszedzie w sklepach jest po kilka rodzaji ich odbiorników na 2.4Ghz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.