Skocz do zawartości

Witam z Krakowa


kminek

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Jestem kompletnie początkującym amatorem jesli chodzi o RC :) Za młodu duzo sklejalem modeli plastikowych. Dzis hobby wrocilo ze zdwojoną siłą. Kolega namowil mnie no i... nabylem swoje pierwsze cacko.

 

PELIKAN - CESSNA 480 RTF 2,4 gHz

 

Pierwszy lot? Dzisiaj!

Rezultat: start z ręki, lot 8 sek i... konkretny kret. Złamany ster kierunku i wgiete skrzydlo w miejscu mocowania gumek. Lekko potłuczona osłona silnika.

 

Ster skleilem... ładuje Li-Polki ...i szukam dobrego miejsca w Krakowie do nauki latania :)

 

Niniejsze forum to rewelacyjne kompedium wiedzy jesli chodzi o modelarstwo RC dlatego z miłą checia sie tutaj zapisalem.

 

Pozdrawiam wszystkich początkujących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lot odbyl sie tego samego dnia jeszcze :)

 

Gdzie: Łąki Nowohuckie

Wspomoglem sie pomocą kolegi ktory najpierw wyprowadzil model na odpowiednią wysokosc a pozniej przekazal mi nadajnik. Uadlo mi sie zrobic kilka krgów (lotkami) i...wylądować bez kreta!

 

Kolejna rundka rowniez calkiem udana aczkolwiek pakiet juz sie konczyl i niestety niewprawny gosc jak ja nie zdążyl wyprowadzic w pore modelu z nad malego bagienka. Model zakrecił na miekką kępę. Nic sie nie połamało ale okazało się że wygiąłem oś :(

 

Jednym slowem: przygoda z RC rozpoczęta! :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.