Skocz do zawartości

Solo Pro II - trymowanie


Rufio

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś stałem się właścicielem tegoż maleństwa.

Jak to mam w zwyczaju lubię wiedzieć co można i jak można "poprawić", przeglądając forum rcgroup natrafiłem na temat związany z "ukrytymi" funkcjami nadajnika będącego w zestawie.

 

Najprościej będzie podać link do postu:

Hidden Features of the Solo Pro Tx.

 

Przydatne i co najważniejsze DZIAŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pokręciłem i chyba trochę poległem, ale do rzeczy

mój Scorpio 1&10 (Solo Pro) wykazuje tendencje,

które chciałem wyeliminować:

 

1.W zwisie kadłub jest "przechylony" jest w prawą stronę o kilka stopni, patrząc od "przodu"

2.Nie udaje się próba obrotu heli w miejscu, wokół osi wirnika. Heli zaczyna zataczać krąg (szczególnie dynamiczna akcja powstaje przy próbie [tylko śmigło ogonowe] obrotu w prawą stronę).

3. Dotknięcie jakiegokolwiek drążka sterowego powoduje znaczny spadek mocy silnika głównego

muszę to ręcznie kompensować.

 

Uznałem, że może da się to trochę poprawić zainspirowany linkiem. No i..., chętnie wrócił bym do punktu wyjścia

Moja znajomość angielskiego nie jest dobra poruszałem się trochę "na czuja", całe szczęście serwa żyją, model lata, ale pozostawia dużo do życzenia (bardzo silne wibracje ogona) myślę,że może to być spowodowane przesterowaniem gyro.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.